NAPETO U VJEČNOM GRADU

Napoli preokretom do slavlja u Rimu; Lazio teško oštećen, suci u VAR sobi su bili - 'ćoravi'!

03.09.2022 u 22:56

Nogometaši Napolija preuzeli su čelo ljestvice talijanskog prvenstva nakon 2:1 gostujuće pobjede protiv Lazija u Rimu

Lazio je poveo u samom otvaranju utakmice preciznim udarcem Zaccagnija (4), Napoli je poravnao udarcem glavom Kima (38) nakon kornera, da bi potpuni preokret u nastavku osigurao Kvarackelija (61) snažnim udarcem sa 12-ak metara.

Nekoliko minuta potom domaći je sastav teško oštećen jer nije dobio kazneni udarac iako se jasno vidjelo kako je Mario Rui udario laktom u glavu Felipea Andersona. Nevjerojatno je kako se suci u VAR sobi nisu oglasili u toj situaciji.

Hrvatski veznjak Toma Bašić upao je u igru za Lazio u 75. minuti.

Napoli sada ima 11 bodova, kao i drugi Milan, koji je ranije u subotu svladao Inter sa 3:2, dok je Lazio sedmi s osam bodova.