PORUKA PORTUGALCA

Nakon Zenice oglasio se Ronaldo, objavu lajkalo više od četiri milijuna ljudi

17.10.2023 u 11:49

U susretu osmog kola kvalifikacija za EURO 2024. Portugal je u Zenici deklasirao Bosnu i Hercegovinu sa 5-0 upisavši i osmu pobjedu u skupini uz razliku pogodaka 32-2,a sad se oglasio Cristiano Ronaldo

Podsjeamo, gosti su sav posao obavili već u prvom poluvremenu postigavši svih pet golova. Prva dva gola zabio je Cristiano Ronaldo (5-11m, 21), a među strijelce su se upisali i Bruno Fernandes (25), Joao Cancelo (32) i Joao Felix (43).

Osim uvjerljive portugalske pobjede, susret je obilježio i incident u 39. minuti kada je jedan od domaćih navijača preskočio ogradu i potrčao prema Cristianu Ronaldu, čak ga je uspio zgrabiti za dres, no osiguranje ga je ubrzo odvelo sa stadiona.

'Još jedna pobjeda i dobra igra cijele ekipe! Prvo mjesto u grupi osigurano! I dalje idemo jako', napisao je Ronaldo na Instagramu, a njegovu je objavu zasad lajkalo gotovo četiri milijuna ljudi.