Slaba igra Dinama u prvom poluvremenu. Lokomotiva je nakon lijepe akcije golom Marića došla do zasluženog vodstva. Pred kraj poluvremena Santini je obranio Petkoviću jedanaesterac i ostavio svoju momčad u prednosti. U nastavku se Dinamo 'probudio' i dominirali su cijelo drugo poluvrijeme. Stvorili su pregršt prilika ali lopta nije htjela u gol i Lokomotiva dolazi do neočekivane pobjede prije reprezentativne stanke

LOKOMOTIVA: Santini - Cipetić, Soldo, De Haas, Milićević - Cokaj, Marić - Aliyu, Kačavenda, Pivarić - Dabro

DINAMO: Livaković - Ristovski, Perić, Theophile, Leovac - Mišić, Bulat - Špikić, Petković, Oršić - Andrić

Lokomotiva - Dinamo 1:0 (Mateo Marić, 8) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal
  • +9
Lokomotiva - Dinamo, 15. kolo HT Prve lige, 2021/22. Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Goričan je dobio žuti karton

• 90’

Ipak ništa od pogotka, nakon asitencija VAR-a gol je poništen zbog zaleđa

• 90’

GOOOOOOOOL!! Oršič je odlično ubacio loptu na drugu stativu i Perić je ispratio loptu i zabio za izjednačenje Dinama

• 87’

Krznar radi još jednu izmjenu, Tolić je ušao umjesto Ristovskog

• 86’

Ivanušec je pucao s dvadesetak metara i Santini je to mirno obranio

• 78’

Još jedna prilika za Modre! Ivanušec se sjurio u šesnaesterac i povratnom loptom našao Menala, koji je pucao ali obrana je to blokirala i bit će korner za Dinamo

• 75’

Što sve igrači Dinama mogu promašiti! Petković je još jednom fantastično proigrao Ivanušeca, koji je izašao sam pred golmana i promašio cijeli gol

• 73’

Još jedna zamjena kod Dinama, Menalo je ušao umejsto Leovca

• 72’

Nakon dugo vremena prva prilika u nastavku za goste, Marić je dobro pucao u šesnaestercu ali lopta je išla direktno u golmana i to je bio lagan posao za Livakovića