I TO JE MOGUĆE

Nakon trenutka zbog kojeg su se svi uhvatili za glavu, oglasio se i duhoviti Luka Modrić

11.11.2022 u 07:48

Luka Modrić je u prvenstvenoj pobjedi Reala protiv Cadiza 2:1 promašio nemoguće, a nakon utakmice našalio se na svoj račun…

Hrvatski kapetan je u 79. minuti upisao najveći promašaj u dresu Reala, a možda i karijeri. Dobio je loptu na pet metara od gola, na vratima nije bilo nikoga, ali njegov udarac, na iznenađenje svih, završio je pored gola. Modrić je promašio nemoguće, ali neiskorištena prilika nije bila kobna za domaćina koji je osvojio tri boda.

'Važna pobjeda prije Svjetskog prvenstva. Hvala Bernabéu na iskazanoj ljubavi', napisao je Realov veznjak na Instagramu pa se zatim našalio:

'Kažu da je netko propustio vrlo čistu priliku….'

Inače, njemački nogometaš Toni Kroos bio je prvo ime susreta budući je prvo u 40. minuti asistirao Ederu Militau za 1:0, dok je u 70. minuti Kroos zabio fantastičan pogodak za 2:0. Potegnuo je njemački vezni igrač gromovito s 20 metara i sjajno pogodio za dva gola prednosti svoje momčadi. U 82. gosti su golom Lucasa Pereza smanjili na 1:2.