MAXtv PRVA LIGA

Nakon četiri neuspjeha Hajduk došao do pobjede

13.03.2016 u 16:59

U posljednjoj utakmici 27. kola MAXtv Prve lige nogometaši Hajduka pobijedili su Zagreb s minimalnih 1:0, pogotkom Sušića iz kaznenog udarca...

Sastav Hajduka: Kalinić – Juranović, Nižić, Bilji, Milić – Jefferson – Mujan, Bencun, Vlašić, Tudor – Sušić

Sastav Zagreba: Livaković – Tešija, Matić, Kovačić, Mudražija – Šulc, Strasser, Ljubičić – G. Boban, L. Medić, Jurilj

MAXtv Prva liga, 27. kolo

Hajduk – Zagreb 1:0 (Sušić 47)

Tijek utakmice

Kraj - pobjeda Hajduka i prekid crnog niza
80' - Vlašić puca iz daljine, Livaković odlično brani
77' - dobra akcija Mudradžije i Bobana, ali šut odlazi pokraj gola
71' - Sušić se odlično probio ali zatim je pucao iznad gola
68' - udarac Sušića Livaković lako brani
60' - nakon postignutog gola Hajduk kontrolira susret
47' - goool za Hajduk! Sušić dovodi u vodstvo Hajduk iz kaznenog udarca kojeg je iznudio Mujan u duelu s Mudradžijom

Poluvrijeme - malo pravih prilika i slaba igra obje ekipe...u nastavku bi trebalo biti bolje
44' - snažan udarac Vlašića briljantno brani Livaković!
42' - neugodan ubačaj Juranović s desne strane, ali Livaković se baca i izbija loptu
33' - uzvratio je Zagreb preko Strassera kojem Bilji u zadnji čas izbija loptu kada je izbio pred Kalinića
31' - najveća prilika za Hajduk! Tudor se sjurio prema Livakoviću po lijevoj strani, pucao u bliži kut i promašio cijeli gol
25' - dva prekida domaćih, ali bez konkretnih prijetnji za gol Zagreba
12' - poništen gol Sušića nakon što je Livakoviću u tijelo uklizao Mujan
5' - ne pretjerana dominacija domaćih na početku
1' - dvoboj na Poljudu je počeo

Nakon četiri utakmice bez pobjede, u Hajduku se nadaju da će ove nedjelje crnoj seriji doći kraj. Protiv posljednjeg Zagreba Splićani su apsolutni favorit i sve osim pobjede domaćih bilo bi veliko iznenađenje, a pozitivan rezultat učvrstit će europske ambicije Burićeve momčadi.

Što se pak Zagreba tiče, zaostatak za pretposljednjom Istrom je golem i ako želi opstati, mora početi pobjeđivati i to već od nedjelje. U protivnom će rano osigurati nastup u drugoj ligi...