BISER ZA BISEROM

Najveću glupost na Euru u Hrvatskoj izveo je srpski golman

08.05.2017 u 13:16

UEFAtv je objavila snimku najzanimljivijih trenutaka s utakmice Njemačke i Srbije (3:1) na Euru U-17 u Hrvatskoj, u kojoj je najveću glupost napravio vratar poražene reprezentacije

Svako nogometno natjecanje ima junake i tragičare, a u ovu drugu skupinu definitivno ulazi srpski vratar Miloš Gordić.

Mladi golman 'orlova' izveo je najveći biser dosadašnjeg Eura. U šestoj minuti, umjesto da nabije loptu što dalje od gola, on ju je išao uštopati, ali ona se od noge odbila kao od zida te došla do njemačkog napadača Asrpa koji je bio u naletu. Gordić je iste sekunde nastavio šou te je pokosio golgetera 'elfa' (iako je ovaj bio okrenut leđima te je išao od gola) i skrivio penal.

Njemačka - Srbija 3:1, Euro U-17

Zanimljivo, sudac mu nije pokazao ni žuti karton, a trebao je - možda se i on sažalio nad srpskim golmanom koji je napravio dvije gluposti u kratkom roku.

Inače, s bijele točke je bio precizan Abouchabaka, bilo je to u sedmoj minuti utakmice, a Nijemci su slavili 3:1.