Hajduk šokirao Dinamo na Maksimiru. 'Modri' su loše u ušli u prvo poluvrijeme i to je zamalo Livaja kaznio iz slobodnog udarca u 25. minuti, ali Livaković je fantastično obranio udarac i spasio svoju momčad. Osim prilike Menala koja je otišla preko gola, Dinamo nije imao opasniju priliku u prvom poluvremenu. U nastavku 'Modri' su bolje stajali, malo ofenzivnije ali to nije bilo dovoljno jer golovima Livaje i Sahitija 'Bijeli' su došli do velike pobijede u najvećem hrvatskom derbiju

DINAMO: Livaković - Moharrami, Šutalo, Theophile, Štefulj- Mišić - Menalo, Ivanušec, Ademi, Oršić - Petković

HAJDUK: Kalinić, Lovrencsics, Katić, Elez, Melnjak, Atanasov, Fossati, Krovinović, Biuk, Livaja, Ljubičić

Dinamo - Hajduk 0:1 (Marko Livaja, 65) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal
  • +34
Dinamo - Hajduk, 18. kolo HT Prve lige, 2021/22. Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOOL!!! Livaja je prekrasno našao Sahitija u šesnaestercu, koji mirno posprema loptu u mrežu i Hajduk vodi 2:0

• 90’

Dobra prilika za 'Modre'! Nakon ubačaja odbila se lopta do Štefulja, koji je pucao glavom ali nažalost za Dinamo lopta je otišla pored gola

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade će se još igrati na Maksimiru

• 88’

Dupla zamjena kod Hajduka, Sahiti i Simić su ušli umjesto Ljubičića i Krovinovića

• 85’

Dobra prilika za 'Modre'! Ivanušec je poslao oštru loptu u peterac ali nitko od Dinamovih igrača nije stigao na loptu

• 82’

Petković se sam sjurio prema šesnaestercu i pucao prema Kaliniću, ali obrana je dobro blokirala udarac i bit će korner za Dinamo