Dinamo je obranio naslov u SuperSport HNL-u! Gledali smo slabi derbi s malo prilika i utakmica je završila bez golova, a remi je bio dovoljan da Modri matematički osigurao titulu

HAJDUK: Lučić - Sigur, Borevković, Awaziem, Melnjak - Krovinović, Fossati - Sahiti, Pukštas, Mlakar - Livaja

DINAMO: Livaković - Moharrami, Ristovski, Šutalo, Perković - Mišić, Ljubičić - Špikić, Baturina, Ivanušec - Topić

32. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Dinamo 0:0 (Poništen gol Mlakara, 23') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +26
32. kolo SuperSport HNL-a: Hajduk - Dinamo, 30.4.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL
  • +48
Zagrijavanje za derbi Hajduk - Dinamo, 30.4.2023. Izvor: Cropix / Autor: Sasa Buric
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 84’

Dobra prilika za Dinamo! Perković se sjurio u šesnaesterac i odigrao je povratnu loptu do Ivanušeca, koji je pucao iz odlične pozicije, ali obrana je blokirala udarac

• 80’

Bulat je ušao umjesto Baturine

• 79’

Nova zamjena kod Hajduka, Brajković je ušao umjesto Sahitija

• 77’

Nažalost gledamo slabu utakmicu na Poljudu. Ako utakmica završi remijem, Dinamo će obraniti titulu

• 72’

Leko radi zamjenu, Kalinić mijenja Fossatija

• 70’

Prva zamjena kod Dinama, Drmić je ušao umjesto Topića

• 69’

Prvi udarac u okvir gola! Špikić se sjurio u šesnaesterac i pucao je po golu, ali to je bio lagan posao za Lučića