OPASAN PAD

Najstravičniji trenutak NBA doigravanja!

26.05.2015 u 09:00

U četvrtoj utakmici finala Zapada između Houston Rocketsa i Golden State Warriorsa (128:115) dogodio se možda najopasniji trenutak cijelog doigravanja u NBA-u

Američki mediji scenu su sredinom druge četvrtine nazvali stravičnom. Opravdano, jer ono što se dogodilo moglo je završiti teškom ozljedom Stephena Curryja.

Košarkaš Golden Statea pokušao je spriječiti kontru koju je trebao završiti Ariza. Igrač Houstona mu je prodao fintu, a Curry nadskočio na njega i pao s te visine na glavu i leđa.

Svi su bili zabrinuti nakon tako ružnog pada, najviše majka koja je sve to promatrala u dvorani. Curry je odveden na liječnički pregled i snimanje, no ispostavilo se da nije ozbiljnije ozlijeđen te se poslije 12 minuta vratio u igru.

'Sve su to sitnice u odnosu kako je izgledalo', smirio je svoje fanove Curry.

Dodajmo, kako je najzaslužniji za prvu pobjedu Houstona u ovoj seriji bio Harden s nevjerojatnih 45 koševa (devet skokova) dok su goste predvodili Thompson (24), Curry (23) i Green (21 i 15 skokova).