Rijeka je na Rujevici pobijedila davljenika Cibaliju 4:0 i kolo prije kraja osigurala titulu prvaka! Povijesni je ovo, prvi naslova prvaka u povijesti kluba! Ne treba naglašavati da će slavlje biti spektakularno, Rijeka noćas neće spavati...

RIJEKA: Prskalo - Ristovski, Župarić, Elez, Žuta - Mišić, Bradarić - Gorgon, Andrijašević, Bezjak - Gavranović

CIBALIA: Matković - Rubić, Markić, Muženjak, Pervan - Glavica, Tipurić, Mijoković, Žderić - P. Mišić - Brekalo

• 90’

KRAJ UTAKMICE! Rijeka je prvak Hrvatske!

• 88’

Još minuta ili dvije dijele Rijeku od naslova prvaka! Prvog u povijesti kluba!

• 72’

GOOOOOL!!! Rijeka vodi 4:0! Zabio je Župarić. S 11 metara je silovito glavom zakucao u gol Cibalije

• 70’

Iz igre izlazi Franko Andrijašević. Uz ovacije s tribina! Umjesto njega ulazi Mate Maleš

• 66’

Promjena u redovima Cibalije, Brekalo izlazi, a u igru ulazi Karačić

• 58’

Prva izmjena u momčadi Rijeke - Gorgon izlazi, Matić je na terenu

• 55’

Mišić je dobro izveo slobodni udarac, lopta je dirala nekog u živom zidu, pa je golman Rijeke Prskalo morao intervenirati i izbiti ju u korner... Bila je ovo dobra prilika za Cibaliju

• 49’

Efektno je pokušao Tipurić. U padu je pucao na gol Rijeke, ali neprecizno. Prskalo nije morao intervenirati jer je lopta otišla iznad gola