KRKA SLAVILA S +19

'Mravi' teško stradali u Novom Mestu

07.03.2012 u 20:08

Košarkaši Zagreba doživjeli su uvjerljivi poraz ove srijede, na gostovanju u Novom Mestu. U 23. kolu regionalne košarkaške ABA lige Krka je pobijedila hrvatsku momčad 84:65

Razlika u korist domaćina je rasla kako je utakmica odmicala, pa su tako igrači Krke nakon +6 u prvoj četvrtini (22:16), na odmor otišli sa trinaest poena razlike (40:27). Na kraju treće četvrtine već je bilo +18 (61:43) čime je pitanje pobjednika bilo riješeno.

Najbolji je igrač kod pobjednika bio Haim Nissim sa 16 poena, te Smiljan Pavič sa 14 poena i 10 skokova. Za Zagreb nije igrao Mario Kasun, a bolji su od ostalih bili Damir Markota sa 19 poena, devet skokova i četiri asistencije, dok je Ante Mašić dodao 15 poena uz pet skokova.