PODNOŠLJIV PORAZ

'Mravi' se odlično nosili s Fenerbahčeom

27.09.2011 u 22:37

remda su u Trnskom izgubili od Fenerbahcea (94:96), košarkašima Zagreba vratio se osmjeh na lice

Premda su u Trnskom izgubili od Fenerbahcea (94:96), košarkašima Zagreba vratio se osmjeh na lice. Oba sastava su iskazala napadački talent, a posebice Zagrebov centar Mario Kasun (35 koševa) uz kojeg je konačno proigrao i Heytvelt (19 koševa).

'S ovakvom obranom niti jedna momčad nema što tražiti u Euroligi. Bogdanović je pokazao raskošni napadački talent, zabio 28, ali i talent za zakomplicirati utakmicu što je učinio s dva prekršaja u završnici', ustvrdio je trener Istanbulaca Neven Spahija.

Mlađahni Dario Šarić (17) igrao je čak 27 i pol minuta (dva koša, po tri asistencije i osvojene lopte), a iskusni Kasun dominirao je dok je imao snage (24 koša u prvom poluvremenu).

Zadovoljni Zagrebov trener Ivica Burić rekao je:

'Htio sam da Dario u obrani osjeti asa poput Bogdanovića. Vidjelo se da nam nedostaje još jedna petica i zato i želimo Seana Maya. On je lani igrao kod Spahije koji je za njega rekao da je jako talentiran, ali i da cijelu karijeru ima problem s težinom'.