U prvoj utakmici play-offa Lige prvaka, Rijeka je gostovala kod Olympiacosa, grčkog velikana koji je i favorit u ovom ogledu. No, Kekovi su igrači pružili junački otpor. Nakon prvog dijela Rijeka je vodila ali u nastavku su domaćini preokrenuli a u 93. minuti stigli i do pobjede 2:1

OLYMPIACOS: Kapino - Elabdellaoui, Romao, Retsos, Koutris - Carcela, Odjidja, Gillet, Seba - Marin - Ben; Trener Besnik Hasi

RIJEKA: Sluga - Vešović, Župarić, Elez, Zuta - Maleš, Mišić; Heber, Bradarić, Gorgon - Gavranović; Trener Matjaž Kek

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Nakon slobodnjaka kojeg je izveo Fortounis, Sluga je izbio loptu a onda je na povrtani centaršut glavom zabio Romao

• 90’

Sudac je pokazao da će se igrati još pet minuta sudačke nadoknade

• 89’

Androutsos je pucao glavom i pogodio vratnicu

• 88’

Posljednja promjena u Rijeci, Ivan Martić je ušao, Heber izašao

• 83’

Zuta je dobio drugi žuti karton, odnosno crveni; zadnjih desetak minuta Rijeka će igrati s igračem manje