Nogometaši Rijeke i Osijeka na Rujevici su igrali posljednju utakmicu 13. kola Hrvatski Telekom Prve lige, a nakon uzbudljivih 90 minuta gosti su prekinuli post od sedam godina bez pobjede kod Rijeke. Zekićeva momčad slavila je 2:1

RIJEKA: Sluga, Punčec, Zuta, Župarić, Acosty, Gavranović, Gorgon, Pavičić, Maleš, Mišić, Vešović

OSIJEK: Malenica, Barać, Mioč, Boban, Ejupi, Grezda, Bočkaj, Mudražija, Škorić, Grgić, Hajradinović

• 90’

Ejupi izlazi, Marić ulazi; u drugoj minuti nadoknade izlazi i Grezda a ulazi Lesjak

• 88’

Ejupiju žuti karton zbog ometanja igre; nekoliko sekundi kasnije i Kvržić je dobio žuti karton

• 83’

Jelić ušao, Maleš izašao

• 81’

Črnic imao priliku, ali Malenica brani

• 79’

Petar Bočkaj prekrasnim udarcem s 22 metra iz slobodnog udarca, preko živog zida, pogađa za vodstvo Osijeka 2:1