VJERUJE U PROLAZ

Mourinho: Zabili su nam iz ničega, sve je i dalje otvoreno

14.02.2013 u 09:30

Nakon prve utakmice osmine finala između Real Madrida i Manchester Uniteda nije se puno toga promijenilo, smatra Jose Mourinho.

Iako je susret u Realovom 'dvorištu' završio bez pobjednika 1:1, Mourinho ne misli da je takav rezultat neka prednost za 'crvene vragove'.

'Mislim da su oni dali sve od sebe, ali bilo je teško jer smo mi započeli dobro. Fabio je imao jako dobru priliku i pogodio je vratnicu, a oni su zabili gol iz ničega prvi put kada su prešli na našu polovicu,' komentirao je Mourinho

'Nakon poluvremena Manchester United je igrao na rezultat i njihova je obrana bila duboka. Ali sada je na nama da odemo na Old Trafford i mislim da 1-1 nije loš rezultat jer je sve otvoreno i možemo zabiti više od jednog gola tamo.'

'Ovo mi nije ništa novo, nema iznenađenja. Sve je otvoreno uoči uzvrata i mislim da će se pobjednik odlučivati do posljednjih minuta. Rezultat je posve otvoren i ako me pitate za postotke, ne bih se predomislio. I dalje je 50-50,' zaključio je portugalski strateg.

Alex Ferguson s pravom je bio sretan zbog konačnog rezultata.

'Sretan sam jer smo uspjeli zabiti pogodak. Vrijedan je gol Welbecka, a uz to smo sačuvali našu mrežu u mnogo nezgodnih situacija. Moram biti sretan,' rekao je Ferguson i nastavio:

'Prvo poluvrijeme smo bili potpuno stisnuti. Vratili smo se skroz do De Gee, pa nije niti čudo da je Real svakih pet minuta imao šansu. Popravili smo se u nastavku, otišli smo naprijed, obrana nam nije visila u našem šesnaestercu. Inače, bila je ovo vrlo intezivna utakmica, imali smo i mi naših šansi, posebno u nastavku kada smo, ponavljam, bili daleko bolji nego u prvom dijelu. Očekuje nas interesantan uzvrat i dalje je sve otvoreno.'

Real Madrid CF - Manchester United FC 1:1