sjajan početak

Morata je tek stigao na 'otok', a već postavlja rekorde

27.08.2017 u 18:29

U susretu 3. kola engleskog nogometnog prvenstva aktualni prvak Chelsea na svom je Stamford Bridgeu pobijedio Everton 2:0...

Golove za aktualnog engleskog prvaka zabili su Cesc Fabregas (27) i Alvaro Morata (40). Čini se kako Morati godi preseljenje na 'otok', ovog je ljeta iz Real Madrida stigao u Chelsea za 65 milijuna eura i odmah počeo isplaćivati tu investiciju. U prva tri kola zabio je dva gola uz dvije asistencije, a uz sve to je postao prvi nogometaš u povijesti Premier league koji je na prve dvije uzastopne domaće utakmice zabio gol i upisao asistenciju. Učinio je to na otvaranju sezone u porazu od Burnleya i sada protiv jakog Evertona.

U drugom susretu West Bromwich Albion i Stoke City su odigrali bez pobjednika, 1:1. Poveo je WBA golom Jayja Rodrigueza u 61. minuti, a izjednačio je Peter Crouch u 77. minuti nakon velike pogreške domaće obrane.