LE CHAMPIONAT

Monacu tek bod; Pašalić izašao, Subašić odmah primio

02.12.2015 u 22:18

Nogometaši Monaca propustili su priliku probiti se na treće mjesto ljestvice nakon što su u susretu 16. kola francuskog prvenstva na svom travnjaku odigrali 1-1 protiv Caena

Monaco je poveo u 56. minuti golom Guida Carrilla, a rezultat je izjednačio Sylvio Ronny Rodelin četiri minute prije kraja susreta. Za Monaco je branio Danijel Subašić, dok je Mario Pašalić igrao do 84. minute. Monaco bi se pobjedom probio na treću poziciju, no sada je na šestom mjestu.

Lille je osvojio važne bodove u borbi za prvoligaški spas pobijedivši St Etienne 1-0. Pogodak odluke zabio je Yassine Benzia u 60. minuti. Identičnim rezultatom je Bastija slavila protiv Bordeauxa produbivši krizu Girordinaca. Gol odluke zabio je Florian Raspentino u 88. minuti. Toulouse je na gostovanju deklasirao otpisani Troyes 3-0, a gostujuću pobjedu ostvario je i Ajaccio protiv Montpelliera 2-0.