DVA HRVATA NA TERENU

Monacu i Subašiću bod kod Bešiktaša jednak porazu

01.11.2017 u 20:17

U prvom susretu 4. kola G skupine nogometne Lige prvaka Bešiktaš i Monaco su odigrali 1-1

Domaćin je mogao pobjedom osigurati plasman u osminu finala, no i s jednim bodom Turci su korak do 'europskog proljeća'. Za Monaco je remi ravan porazu jer nakon četiri kola francuski prvak ima samo dva boda.

Monaco je poveo u 45. minuti lijepim golom Marcosa Lopesa sa 18 metara, a izjednačio je Cenk Tosun u 54. minuti iz kaznenog udarca. Jedanaesterac je skrivio Jorge oborivši Ricarda Quaresmu.

Portugalac je u 58. minuti mogao i sam zatresti mrežu, ali je sa 16 metara prebacio prazna vrata. U posljednjim trenucima susreta sjajnu priliku za Monaco imao je Keita Balde, ali je loše pucao.

• +18
Liga prvaka, 4. kolo, Bešiktaš - Monaco, 2017/18. Izvor: Reuters / Autor: MURAD SEZER

Za Monaco je branio hrvatski reprezentativac Danijel Subašić, dok je kod domaćina Matej Mitrović ušao u igru u 75. minuti.

U drugom susretu iz ove skupine večeras se sastaju Porto i RB Leipzig.

Na ljestvici vodi Bešiktaš sa 10 bodova, RB Leipzig je drugi sa četiri boda, Porto ima tri, a Monaco dva boda.