PREOKRET

Monaco vodio 2:0 pa ipak ostao bez važnih bodova!

20.10.2013 u 23:33

Nogometaši Monaca nakon desetog su kola ostali bez prvog mjesta na ljestvici francuskog Le Championnata…

Bogati klub iz Kneževine u nedjelju je na gostovanju kod slabašnog Sochauxa odigrao samo 2-2 i to nakon što je već u prvih deset minuta utakmice vodio s 2-0. No, momčad Claudija Ranierija poslije toga je pala, a domaćin je to iskoristio i u nastavku si priskrbio bod.

Mladi belgijski veznjak Yannick Ferreira-Carrasco zabio je u petoj i desetoj minuti za uvjerljivo vodstvo Monaca, ali onda je u 56. minuti smanjio Cedric Bakambu, a izjednačenje je domaćima 13 minuta kasnije donio Joseph Lopy.

Budući da je PSG u subotu svladao Bastiju (4-0), sada je sam na vrhu ljestvice, a Monaco zaostaje dva boda.