LIGA PRVAKA

Modrić na Anfieldu doživio čast kakvu su dobili samo rijetki nogometaši

28.11.2024 u 08:30

Bionic
Reading
Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Luka Modrić odigrao je 79 minuta u porazu Real Madrida od Liverpoola (0:2) u 5. kolu Lige prvaka. Hrvatski veznjak, unatoč rezultatu, doživio je poseban trenutak koji će pamtiti

Pri izlasku iz igre na kultnom Anfieldu, 39-godišnji kapetan hrvatske reprezentacije ispraćen je ovacijama domaćih navijača. Takva čast rijetko se ukazuje suparničkim igračima na tom stadionu, poznatom po strastvenoj podršci svojim nogometašima.

Tom gestom navijači Liverpoola odali su priznanje nevjerojatnoj karijeri Luke Modrića i njegovom neuništivom sportskom duhu, koji i dalje dominira na najvišoj razini nogometa.

'Istina je da ovo nismo očekivali, nismo navikli gubiti, ali to je Liga prvaka. Znamo da su to teške utakmice', rekao je Modrić nakon utakmice.

Standings provided by Sofascore
tportal Prediktor Prognoziraj rezultate SHNL-a i osvoji vrijedne nagrade Besplatno je i traje minutu — prognoze mijenjaš do prvog zvižduka Zaigraj prediktor.tportal.hr