svladan valladolid

Pogledajte kako je Modrić majstorski zabio i pomogao Realu da izbjegne još jednu blamažu

10.03.2019 u 22:40

U dvoboju 27. kola Primere nogometaši Reala svladali su Valladolid u gostima rezultatom 4:1, uz pogodak Luke Modrića u završnici susreta...

Real pod Santiagom Solarijem trese velika kriza koja je kulminirala ispadanjem iz Kupa kralja i Lige prvaka, dok su izgledi da osvoji Primeru uoči završnice prvenstva samo teoretski.

• +2
Liga prvaka, osmina finala: Real - Ajax Izvor: Profimedia / Autor: N.N.

Ove nedjelje madridski klub mogli su pogoditi novi potresi, s obzirom kako je krenula utakmica protiv Valladolida. Naime, u 12. minuti Ruben Alcaraz iz penala je mogao dovesti domaćina u vodstvo, ali nije ga realizirao. Zatim je Sergio Guardiola u dva navrata zabio, ali oba puta VAR mu je poništio pogodak.

U 29. minuti Valladolid je ipak poveo preko Anuara Tuhamija, ali Real se zatim trgnuo i počeo igrati. U 34. minuti Varane je izjednačio, a zatim je iz kaznenog udarca Karim Benzema osigurao potpuni preokret pa još jednom poentirao u 59. minuti.

Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta, a u 85. minuti krasnom je solo akcijom prošao lijevoj stranom i rutinski poentirao pokraj Masipa za konačnih 4:1. Sjajan dribling i Modrićev gol pogledajte OVDJE.

Na ljestvici Primere Real je i dalje na trećem mjestu s 12 bodova manje od Barcelone, a Valladolid se nalazi u opasnoj zoni na 16. mjestu.