prvi gol sezone

Andrijašević napokon došao na svoje u dresu svog novog belgijskog kluba

10.03.2019 u 20:48

Hrvatski veznjak Franko Andrijašević bio je strijelac za Waasland-Beveren u 1-1 (0-0) domaćem remiju protiv Waregema u susretu 29. kola belgijskog prvenstva.

Andrijašević, koji je igrao svih 90 minuta, poravnao je na 1-1 u 74. minuti, a bio je to njegov prvi gol za ovaj klub.

• +10
Franko Andrijašević Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL

Kolo prije kraja prvog dijela prvenstva, nakon kojega će se liga podijeliti na prvih šest momčadi koje će se boriti za naslov, a ostali za ostanak u ligi, Waasland-Beveren je pretposljednji, 15. sa 27 bodova, koliko ima i 14. Oostende, ali i sa 10 bodova više od posljednjeg Lokerena koji ispada u drugu ligu.

Goran Milović igrao je svih 90 minuta u 1-2 (1-1) porazu Oostendea na gostovanju kod Genta.

Ivan Santini je odigrao čitavu utakmicu za Anderlecht, dok je Antonio Milić u igru ušao u 86. minuti u važnoj 2-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Kortrijka kojom je sastav iz Bruxellesa ostao među vodećom šestorkom. Anderlecht je trenutačno peti sa 48 bodova, jednim više od šestog Genta i sedmog Sint-Truidena.

Karlo Letica je pobjedu Club Bruggea 4-0 (3-0) na gostovanju kod Eupena odgledao s klupe za pričuve, baš kao i Alen Halilović koji je ostao na klupi Standarda iz Liegea u 2-1 gostujućoj pobjedi kod Cercle Bruggea.

Na ljestvici vodi Genk sa 62 boda, drugi Club Brugge ima 56, a treći Standard 50.