TRIJUMF REALA

Modrić asistent, Marcelo sjajno zabio uoči otvaranja Primere!

19.08.2015 u 07:52

U prijateljskoj utakmici na Santiago Bernabeuu protiv Galatasaraya, nogometaši Real Madrida došli su do pobjede rezultatom 2:1, zahvaljujući golovima Nacha i Marcela, dok je Modrić upisao asistenciju...

Dan uoči službenog predstavljanja Matea Kovačića, Real je odigrao svoju posljednju prijateljsku utakmicu prije početka Primere. U Madrid je stigao Galatasaray, a 'kraljevski klub' zabilježio je tijesnu pobjedu u kojoj je važnu ulogu igrao i naš Luka Modrić.

Hrvatski reprezentativni veznjak bio je taj koji je u 17. minuti nabacio iz kornera, a Nacho je zabio pogodak glavom. U 52. minuti lijepim golom izjednačio je Wesley Sneijder, a onda je još ljepšim solo prodorom u 82. minuti sve riješio Marcelo.

Modrić je igrao 72 minute, prije nego što ga je zamijenio Casemiro.

Real otvara Primeru u nedjelju, protiv Sportinga iz Gijona u kojem karijeru nastavlja Alen Halilović.