Sjajna atmosfera u Varaždinu. Domaćin se pokazao kao tvrd orah i Dinamo većinu poluvremena nije uspio stvoriti pravu priliku. Ali pred sami kraj poluvremena, Špikić je zabio bitan pogodak za vodstvo. U nastavku Varaždin je bio bolja momčad i to su kapitalizirali golom Šege u 63. minuti za konačnih 1:1.

VARAŽDIN: Zelenika - J. Stanić, Lamine Ba, Pellumbi, Urata - Elezi, Teklić, Postonjski - Herrera, Brodić, Peco

DINAMO: Livaković - Moharrami, Lauritsen, B. Šutalo, Bočkaj - Mišić, Ljubičić - Špikić, Ivanušec, Oršić - Petković

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +21
SuperSport Hrvatska nogometna liga, 4. kolo, Varaždin - Dinamo Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još pet minuta sudačke nadoknade

• 85’

Lamine Ba je skoro doveo u vodstvo Varaždin! Pucao je iz gužve ali Livaković je obranio udarac

• 83’

Žuti karton zbog prigovora je dobio Herrera

• 78’

Emreli je pucao, ali Zeleinka je siguran

• 73’

Mijenja i Varaždin, Mato Stanić je ušao, Agon Elezi izašao

• 71’

Dvostruka promjena u Dinamu: izašli su Bruno Petković i Petar Bočkaj, u igri su Josip Drmić i Martin Baturina

• 68’

Postonjski je zaradio žuti karton

• 63’

GOOOOL!! Varaždin je izjednačio! Šego je s lijeve strane prekrasno pogodio mrežu, Livaković je bio nemoćan