Dinamo je rutinski pobijedio Slaven Belupo i upisao važna tri boda. Od samog početka Modri su kontrolirali utakmicu i to su kapitalizirali pogotkom Oršića u 22. minuti. U drugom poluvremenu nije bilo ozbiljnijih prilika i Kopićeva momčad je rutinski privela utakmicu kraju

SLAVEN BELUPO: Sušak - Božić, Paracki, Soldo - Kvržić, Caimacov, Marina, Goda - Brković, Zapata - Hoxha

DINAMO: Livaković - Ristovski, Šutalo, Theophile-Catherine, Franjić - Mišić, Gojak - Špikić, Petković, Oršić - Andrić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 85’

Ritam utakmice je pao, Dinamo kontrolira posjed i mirno privodi utakmicu kraju

• 76’

Goda je dobio žuti karton zbog prekršaja na Toliću

• 70’

Petković je na drugoj stativi našao Menala, koji je pucao glavom pored gola

• 70’

Menalo ulazi umjesto Špikića

• 60’

Ademi mijenja Gojaka, a Tolić je ušao umjesto Andrića

• 58’

Špikić je dobio žuti karton

• 55’

Prva ozbiljnija prilika za Slaven Belupo na utakmici! Zapata se sjurio u šesnaesterac, ali je pucao preko gola

• 53’

Oršić je pucao iz slobodnog udarca s dvadeset metara i lopta je prošla malo pored gola