Dinamo izgubio u Norveškoj. Modri su odigrali loše prvo poluvrijeme i to su domaćini kapitalizirali golom Pellegrina u 37. minuti. U nastavku Dinamo je dominirao i Petković je promašio najbolju priliku pred kraj utakmice. Odluka o prolasku pada na Maksimiru

BODO/GLIMT: Lund - Sampsted, Moe, Hoibraten, Wembangomo - Saltnes, Hagen, Vetlesen - Mvuka, Salvesen, Pellegrino

DINAMO: Livaković - Ristovski, B. Šutalo, Perić, Ljubičić - Mišić, Ademi - Špikić, Baturina, Oršić - Drmić

Bodo/Glimt - Dinamo (play off Lige prvaka, 1. utakmica) Izvor: EPA / Autor: Mats Torbergsen
  • 90’

Kraj utakmice

• 87’

Najbolja prilika na utakmici za Dinamo! Petković je izašao sam pred golmana ali pucao je preko gola

• 83’

Odlična šansa za Dinamo! Ademi je ispratio ubačaj i pucao glavom ali golman domaćina dobro reagirao i bit će korner za Modre

• 81’

Dvostruka promjena kod domaćih, Koomson ulazi umjesto Mvuke, a Gronbaek umjesto Hagena

• 77’

Gojak je ušao umjesto Baturine

• 70’

Baturina je zabio gol, ali poništen je zbog zaleđa

• 69’

Zamjena kod Dina,a, Emreli je ušao umjesto Oršića

• 60’

Odlična prilika za Dinamo! Petković je bio najviši u skoku i lopta je otišla malo preko gola

• 54’

Odlična prilika za Bodo! Pellegrino je pucao iz dobre pozicije u šesnaestercu i lopta je prohujala pored gola