Astana je skoro šokirala Dinamo 12. minuti kada je Darboe imao priliku zabiti iz penala, ali Zagorac je sjajno reagirao i spasio je Modre. U drugom poluvremenu Jakirovićeva momčad je ubacila u brzinu više i golovima Vidovića (48') i Kaneka (79') su upisali krucijalna tri boda

ASTANA: Čondrić - Harojan, Tomašević, Maročkin - Hovhanisian, Kuat, Jovančić, Vorogovskij - Ourega, Darboe, Astanov

DINAMO: Zagorac - Moharrami, Ristovski, Perić, Ljubičić - Mišić, Bulat - Kaneko, Baturina, Vidović - Petković

• +44
Astana - Dinamo, Konferencijska liga, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 84’

Skoro i treći gol! Moharrami je izletio sam pred golmana i silovito je pucao, ali greda je spasila Astanu

• 79’

GOOOOL!! Dinamo je povećao prednost! Nakon ubačaja iz kornera Kaneko je naletio na odbijenu loptu i zabio je senzacionalan gol za 2:0

• 77’

Ovo je mogao biti gol! Moharrami je prekrasnim ubačajem našao Petkovića koji je glavom pucao malo pored gola

• 75’

B.Šutalo je ušao umjesto Perića

• 73’

Jovančić je dobio drugi žuti odnosno crveni karton i Dinamo ima igrača više!

• 72’

Perić je dobio žuti karton

• 72’

Dinamo u drugom poluvremenu kontrolira ritam utakmice i za sada Astana nije stvorila ozbiljniju priliku u nastavku