BEZ IZGLEDA

Mladi Dinamo nije se proslavio na gostovanju u Lyonu

14.09.2016 u 17:05

Na otvaranju grupne faze juniorske Lige prvaka nogometaši Dinama izgubili su u gostima kod Lyona rezultatom 2:0, u utakmici u kojoj je domaćin dominirao i zasluženo pobijedio...

Prošle sezone Dinamo je igrao važnu ulogu u juniorskoj Ligi prvaka i na kraju nesretno ispao od Anderlechta odlukom za 'zelenim stolom', no veliko je pitanje hoće li ponoviti nešto slično i u novom izdanju elitnog klupskog nogometnog natjecanja za uzrast ispod 19 godina.

U prvoj utakmici u gostima kod Lyona Dinamo je glatko izgubio. U 18. minuti Quentin Vieira je doveo domaćina u vodstvo, a Maolida je u 58. minuti potvrdio trijumf darovitih Francuza koji su na najbolji mogući način započeli natjecanje u grupi H. Dinamo u ovom susretu nije stvorio dovoljno prilika pa je Lyonu zasluženo pripala pobjeda.

Ovaj susret bio je također i uvertira u utakmicu seniora koju Lyon i Dinamo igraju s početkom u 20 sati i 45 minuta. Nadajmo se da će zagrebački nogometaši bolje proći u tom susretu...