BIJESAN JE

Mišković ljutito napustio stadion u Puli! Evo što se dogodilo

14.12.2025 u 20:16

Bionic
Reading

Damir Mišković, predsjednik Rijeke, šokiran je tretmanom kojeg je doživio na utakmici Istre i Rijeke (1:1) u 17. kolu SHNL-a.

Mišković, koji je i dopredsjednik HNS-a, jedva je pušten na stadion Aldo Drosina, doznaje Novi list.

'Kad se sa suradnicama dovezao do stadiona Miškovića je dočekalo pitanje ‘Tko ste vi?’ i zabrana ulaska na službeni parking na koji uredno i normalno dolazi gotovo 14 godina, otkad je na čelu Rijeke, svaki put kad Bijeli gostuju u Derbiju della Učka. Kad su se zaštitari nekako ipak ‘smilovali’ ispalo je da na parkingu nema slobodnog parking mjesta za predsjednika gostujuće momčadi. Mišković je uspio parkirati auto i s najbližim suradnicima nekako doći do mjesta na tribinama Drosine', navodi isti izvor te dodaje da je Mišković nakon prekida susreta ljutito krenuo put Rijeke.

Novi list piše i da će uslijediti osveta.

'Da se moramo kladiti, sve što imamo stavili bi na ovaj rasplet kod sljedećih gostovanja Istre 1961 na Kvarneru: osim busa s igračima i stručnim stožerom svi ostali gosti iz Pule parkirno mjesto tražit će na ‘šljaci’ navijačkog parkinga, a službeni predstavnici pulskog kluba teško da će više ikad u ložu stadiona HNK Rijeka dok se Damira Miškovića na Rujevici išta pita.'