DOJMOVI IGRAČA DINAMA

Mišić i Perić: Nije sramota izgubiti od Chelseaja u Londonu, naši navijači su pobjednici skupine

03.11.2022 u 00:04

Nakon poraza Dinama od Chelseaja u Londonu (2-1) u posljednjem kolu skupine E Lige prvaka, čime su se Zagrepčani oprostili od Europe za ovu sezonu, susret su prokomentirali igrač Modrih Dino Perić i Josip Mišić

Dino Perić je realno sagledao stvari.

"Dali smo sve od sebe. Pokušali smo stajati malo više. Igrali smo odlično 20 minuta. Da nije bilo tog njihovog prvog gola, izdržali bismo do poluvremena. Oni dotad nisu odigrali baš ništa. Ovo je velika scena u kojoj se svaka greška plaća. Dali smo sve od sebe. Osvojili smo četiri boda, rekao bih četiri velika boda, a mogli smo uz malo sreće i više. Ovo je veliko iskustvo za nas', rekao je Perić i posebno se osvrnuo na navijače.

'Oni su pobjednici ove grupe... Nemam riječi. Ostali smo s njima 20 minuta po kiši.'

• +17
Liga prvaka: Chelsea - Dinamo, 2.11.2022. Izvor: EPA / Autor: ANDY RAIN

Na njegove riječi se nadovezao Josip Mišić:

'Chelsea je bio veliki favorit. Znali smo da moramo biti na svom maksimumu. U prvom dijelu smo im zadali dosta muke, nisu se baš šetali po terenu. Bila je to dobra partija s naše strane, napravili smo puno dobrih stvari i bili odlični do primljenog gola i tu se malo povukli. Chelsea je odlična ekipa, to su top igrači, vrijede po 100 milijuna eura, dueli s njima su teški. Nije sramota izgubiti od njih u Londonu.'

Osvrnuo se na Dinamov eurpopskii put u sezoni:

'Imali smo dug put do grupne faze, izborili je i to je velika stvar. Imali smo šanse protiv Salzburga napraviti bolji rezultat', zaključio je Mišić.