SERIE A

Milanski Inter u velikoj krizi, Brozović i ekipa upisali treći uzastopni poraz

01.04.2023 u 20:46

Talijanski nogometni doprvak Inter iz Milana pretrpio je treći uzastopni poraz u Serie A izgubivši na svom terenu od Fiorentine sa 0:1 (0:0) u susretu 28. kola.

Jedini pogodak postigao je Giacomo Bonaventura u 53. minuti kada je najbrže reagirao na odbijenu loptu nakon što je Onana obranio udarac Cabrala.

Fiorentini je ovo peta uzastopna prvenstvena pobjeda.

Marcelo Brozović igrao je za Inter do 78. minute dok je Josip Brekalo ostao na klupi Fiorentine.

Ranije u subotu je Mario Pašalić odigrao je prvo poluvrijeme za Atalantu koja je kao gost svladala posljednji Cremonese sa 3:1 (1:0). Atalantu je u vodstvo doveo De Roon (44) u završnici prvog poluvremena, na 1:1 je iz kaznenog udarca poravnao domaći kapetan Ciofani (56-11m), da bi pobjedu gostima osigurali igrači s klupe Boga (72) i Lookman (90+3) nakon lijepih akcija čitave momčadi.