serie a

Milan Badelj sa Genovom doživio domaći poraz od bivših suigrača

18.09.2021 u 17:57

U dvoboju četvrtog kola talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina je na gostovanju pobijedila Genou 2:1 upisavši treću uzastopnu pobjedu.

Fiorentina je povela u 60. minuti golom Riccarda Saponare na asistenciju Giacoma Bonaventure. U 89. minuti su obrnuli uloge, Saponara je asistirao, a Bonaventura zabio za 2:0. Konačnih 2:1 postavio je Domenico Criscito iz kaznenog udarca u osmoj minuti nadoknade.

Milan Badelj, bivši igrač Fiorentine, je za Genou igrao cijeli susret, dok je Adrian Šemper ostao na klupi.

Viole su otvorile sezonu porazom od Rome (1:3), a potom upisale tri pobjede (Torino, Atalanta, Genoa) s identičnih 2:1, dok je za Genou ovo bio treći poraz ove sezone uz jednu pobjedu.

Fiorentina je sada četvrta s devet bodova, koliko Imaju i Roma, Milan i Napoli uz utakmicu manje. Genoa drži 14. poziciju.