'Medvjedi' vodili 4:2 i na kraju izgubili

• Zadnja izmjena 07.10.2011 23:25
  • Objavljeno 07.10.2011 u 23:20
Frank Banham Medveščak

Izvor: Cropix / Autor: Ronald Goršić/CROPIX

Hokejaši Medveščaka u susretu su 9. kola regionalne EBEL lige izgubili su na gostovanju kod prvaka Red Bulla u Salzburgu sa 4:6 (0-0, 1-2, 3-4)

'Medvjedi' su bili blizu vrijednog uspjeha, 10-ak minuta prije kraja vodili su sa 4:2, ali zatim su u razmaku od manje od četiri minute primili tri pogotka, dva s jednim, a jednoga s čak dva igrača manje na ledu.

Medveščak je poveo 1:0 golom Adama Naglicha (26:13), ali do kraja druge trećine domaći su preokrenuli rezultat u svoju korist preko Daniela Erlicha (31:15) i Roberta Earla (39:29).

U trećoj trećini Medveščak je stigao do prednosti od 4:2 zahvaljujući golovima Andyja Delmorea (41:55), Franka Banhama (44:01) i Robbyja Sandrocka (45:28), ali brojčano inferiorniji tu prednost nisu uspjeli zadržati.

Strijelci za 5:4 vodstvo Red Bulla bili su Ramzi Abid (51:41), Robert Earl (54:59) i Thomas Raffl (55:35), a konačnih 6:4 postavio je Brent Aubin (59:54).

Nakon osam odigranih utakmica Medveščak ima osam bodova, dok Red Bull ima 10 bodova.

U sljedećem kolu u nedjelju Medveščak u Domu sportova dočekuje vodeći KAC iz Klagenfurta.