sedmi poraz

'Medvjedi' se iz Graza u svoj 'brlog' vraćaju praznih ruku

15.10.2017 u 21:47

'Grazeri' su nakon samo četiri minute utakmice vodili 2:0, ali je golovima Morleyja i Boivina Medveščak do kraja prvog dijela uspio doći do aktivnog rezultata...

Hokejaši Medveščaka doživjeli su sedmi ovosezonski poraz u EBEL-u, a u nedjelju su bolji od njih na svom ledu bili Graz 99ersi 7:5 (2:2, 4:0, 1:3).

Zagrebački oklopnici su na gostovanju u Grazu poraženi zahvaljujući iznimno loše odigranoj drugoj trećini, koju je domaća momčad dobila 4:0 te u posljednjih 20 minuta ušla sa četiri gola prednosti. U 43. minuti Graz je poveo 7:2, a do kraja dvoboja Medveščak je uspio ublažiti poraz do prihvatljivih 7:5.

Po dva gola za 'medvjede' postigli su Morley (8, 58) i Boivin (20, 51), a jednom je strijelac bio Aviani (58).

Bio je to peti 'čisti' poraz Medveščaka u dosadašnjih 12 utakmica. 'Medvjedi' su s 15 bodova na 7. mjestu ljestvice EBEL-a.

Sljedeći nastup zagrebački oklopnici imaju za 11 dana, u četvrtak 26. listopada (19.15 sati), kad će u zagrebačkom Domu sportova gostovati Vienna Capitalsi.