MUŠTERIJA 'MEDVJEDA'

Medveščak trijumfom u Jesenicama opet šesti

24.01.2010 u 21:04

U susretu 47. kola EBEL lige hokejaši Medveščaka su u Jesenicama pobijedili Acroni Jesenice 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) i tako prekinuli niz od dva uzastopna poraza

Medveščak je došao do vodstva u devetoj minuti utakmice golom Johna Hecimovica, a isti igrač je u 25. minuti doveo 'medvjede' do vodstva od 2:0. U petoj minuti posljednje trećine Thomas Guidarelli je trećim golom otklonio sve dvojbe oko pitanja pobjednika. Jesenice su do konca utakmice uspjele tek ublažiti poraz golom Mitje Robara.

Bila je to šesta utakmica Medveščaka i Jesenica ove sezone, te peta pobjeda zagrebačkog sastava.

Ovom pobjedom Medveščak se vratio na šesto mjesto ljestvice jer je Alba Volan izgubila na gostovanju kod Villacha. U vodstvu je i dalje Graz.

Pobjedom u Jesenicama hokejaši Medveščaka vratili su se na šesto mjesto ljestvice EBEL lige, dok je u vodstvu i dalje momčad Graza.