nije to nesreća

Matjaž Kek brutalno udario po svojim igračima: Ovo više nije slučajno!

28.09.2017 u 23:48

Trener Rijeke Matjaž Kek bio je iznimno nezadovoljan nakon nesretno izgubljene utakmice na gostovanju kod Milana, a za primljeni treći pogodak optužio je svoje igrače koji su djelovali prestrašeno na terenu...

Rijeka je bila nadomak senzacije, ali ju na kraju nije kreirala. Uzalud golovi Acostyja i Eleza u završnici susreta, kad je Cutrone duboko u sudačkoj nadoknadi nakon asistencije Borinija zabio za 3:2 i konačnu pobjedu Milana.

• +11
Europska liga, skupina D: Milan - Rijeka Izvor: Reuters / Autor: STEFANO RELLANDINI

Loše je poraz ovog četvrtka podnio Matjaž Kek koji nije mnogo toga lijepog rekao o igri svojih nogometaša.

'Pokazali smo da možemo igrati s Milanom, no nedostaje nam želje i inata, već drugi put primamo gol u zadnjim minutama protiv ovakvih momčadi i to nije samo nesreća. Neki iskusni igrači morali bi istrpjeti takve stvari, ali oni djeluju prestrašeno,' naglasio je slovenski strateg koji je povezao poraz od Milana s onim od Olympiacosa.

'Kad propustite tri velike šanse, a na naivan način primate golove, to ne može više biti slučajno. Nije to pad koncentracije. Ako primite gol u zadnjoj minuti, onda vam fali sportske želje,' uvjeren je Kek koji također zaključuje:

'Osjećam da neki igrači ne mogu pratiti ovaj ritam ili nemaju želje te nisu spremni dati sve od sebe. Tu je i problem psihe, a nogomet to sve vraća. Jednom vas sreća može poljubiti, ali ovakvi primljeni golovi u sudačkoj nadoknadi više nisu slučajni.'

No, protiv Austrije iz Beča u sljedeća dva susreta Rijeka bi definitivno trebala prekinuti crni niz, jer radi se o protivniku po mjeri...