SERIE A

Mario Pašalić prekrasnim pogotkom poveo Atalantu prema pobjedi protiv Rome

24.04.2023 u 23:06

U posljednjoj utakmici 31. kola talijanske Serie A, nogometaši Atalante pobijedili su u Bergamu Romu 3:1. Prvi pogodak, i to izuzetno lijep, postigao je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić

Atalanti je ova pobjeda bila neophodna kako bi ostala u utrci za mjesta koja vode u europska natjecanja sljedeće sezone.

Istina, nije ni Roma bila bez pritiska, jer Mourinhova momčad lovi poziciju koja vodi u Ligu prvaka.

Domaćini su odlično krenuli u dvoboj, a u 39. minuti na dodavanje Zapate, Pašalić je udarcem iz voleja matirao Ruija Patricija.

U 74. minuti Tolói je povećao na 2:0, ali tračak nade gostima je vratio Pellegrini pogotkom u 83. minuti.

Ipak, potvrda pobjede Atalante stigla je samo minutu kasnije, kada je Koopmeiners zabio za konačnih 3:1.