SERIE A

Mario Pašalić imao veliku i važnu ulogu kod pobjedničkog gola Atalante

17.03.2023 u 23:01

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić sudjelovao je u akciji za pobjedonosni pogodak Atalante u 2:1 (0:1) domaćem uspjehu protiv Empolija u susretu 27. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Pašalić je u 86. minuti prihvatio loptu u kaznenom prostoru Empolija, pokušao pucati, a lopta se od bloka gostujućeg braniča odbila na nogu Hojlunda koji je pogodio za konačnih 2:1.

Empoli je poveo golom Ebuehija u 44. minuti, a na 1:1 poravnao je De Roon u 58. minuti.

Pašalić je igrao za Atalantu do 89. minute, dok je Marko Pjaca ostao na klupi Empolija.

Ranije u petak je hrvatski reprezentativni stoper Martin Erlić odigrao čitav susret za Sassuolo koji je na svom terenu svladao Speziju sa 1:0 (0:0).

Jedini gol na utakmici postigao je Berardi u 71. minuti iz kaznenog udarca.