serie a
Mario Pašalić asistirao za gostujuću pobjedu Atalante protiv Rome

Izvor: EPA / Autor: RICCARDO ANTIMIANI / EPA
Bila je to treća Atalantina gostujuća pobjeda ove sezone u talijanskom prvenstvu, dok je Roma upisala prvi poraz ove sezone nakon dvije pobjede i dva remija.
-
hrvatski kup
Gorica 'počastila' bivšeg prvaka s čak osam golova u mreži, a na utakmici Poreča i Intera palo ih je čak deset
-
13
kvalifikacije za ep
Hrvatske rukometašice u Osijeku rasturile Islanđanke; pobijedile su s čak 21 golom razlike
-
15
stiže na old trafford?
Ponuda koja se ne odbija; svi su složni da je baš Mario Mandžukić najidealnije rješenje za probleme posrnulog velikana
Pobjedu Atalanti, koja je u Ligi prvaka teško stradala na stadionu Maksimir izgubivši od Dinama (0:4), donijeli su Daniel Zapata (70) i Marten de Roon (90). Nizozemcu je za drugi gol asistirao Mario Pašalić. Mladi hrvatski veznjak je ušao u igru samo dvije minute ranije.
Za Romu je od 76. minute zaigrao Nikola Kalinić kojem su to bile prve minute u Serie A u dresu rimskog kluba. Dvije minute nakon ulaska u igru Kalinić je imao sjajnu priliku za izjednačenje, no njegov udarac obranio je Pierluigi Gollini.
Roma je posljednji poraz u svim natjecanjima upisala u ožujku prošle godine kada je na Olimpicu izgubila od Napolija sa 1:4. Nakon toga je nanizala 12 pobjeda i sedam neodlučenih rezultata.
Atalanta je ovom pobjedom skočila na treće mjesto s 10 bodova, tri manje od Juventusa i dva manje od Intera koji ima i utakmicu manje.
- talijanska nogometna liga
- hrvatska nogometna reprezentacija
- nogomet
- NK Dinamo
- AS Roma
- Serie A
- Nikola Kalinić
- Mario Pašalić
- nogometna Liga prvaka
- Atalanta Bergamo