košarkaška euroliga

Mario Hezonja usred Beograda utrpao 25 koševa i 'potopio' sve nade Partizana

21.03.2024 u 22:44

Košarkaši madridskog Reala odradili su još jednu odličnu utakmicu u Euroligi, u gostima su u dvoboju 31. kola pobijedili Partizan u Beogradu 88-76

Nakon neizvjesnog prvog poluvremena Madriđani su utakmicu riješili u trećoj četvrtini koju su dobili 35-23 te su time slomili domaći sastav koji se bori kako bi ušao u play-in.

Pritom je glavni krivac za poraz Partizana bio odlični hrvatski reprezentativac Mario Hezonja koji je za 31 minutu na parketu postigao 25 koševa. Tome je dodao i jedan skok te je bio prvi strijelac u pobjedničkom sastavu.

• +7
Partizan - Real Madrid, košarka, Euroliga, 21.3.2024. Izvor: EPA / Autor: ANDREJ CUKIC

Na ljestvici je vodeći Real s omjerom 25-6. Barcelona ima 20 pobjeda i 10 poraza, Olympiakos 19 pobjeda i 12 izgubljenih utakmica, a omjer 19-11 Panathinaikos, Fenerbahce i Monaco. Maccabi i Virtus Bologna su na omjeru 17-13.