krenula i serie a

Mandžukićev gol bit će upisan u knjige talijanskog nogometa

19.08.2017 u 20:06

Dvobojem Juventusa i Cagliarija otvorena je nova sezona talijanskog nogometnog prvenstva, u kojem 'Stara dama' brani naslov

Najtrofejnija talijanska momčad koja u svojim vitrinama ima čak 34 naslova talijanskog prvaka, od toga i već šest u nizu, te ujedno i aktualni branitelj naslova talijanskog prvaka, torinski Juventus, na uvjerljiv je način krenuo u novu sezonu.

• +7
Serie A, Juventus - Cagliari Izvor: Reuters / Autor: REUTERS/Stefano Rellandini

'Zebre' iz Torina s 3:0 svladale su Cagliari, a prvi pogodak u novoj sezoni, koji će ostati zapisan u knjigama talijanskog nogometa, postigao je naš Mario Mandžukić.

Hrvatski reprezentativac zabio je već u 12. minuti na dodavanje Lichtsteinera.

Preostala dva gola zabili su još Dybala u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena te Higuain u 66. minuti.

Drugi hrvatski reprezentativac, Marko Pjaca, još nije na dispoziciji treneru Massimilianu Allegriju.

Duje Čop, koji je za Cagliari igrao do 81. minute, pružio je solidnu partiju te je izborio penal, kojeg u 39. minuti nije iskoristio Diego Farias.