juve gazi

Mandžukić zabijao i asistirao za uvjerljivu pobjedu Juventusa

23.04.2017 u 23:36

U susretu 33. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je bez problema porazio Genou 4:0, a Mario Mandžukić zabio je gol i upisao asistenciju za Bonuccija

Juve je lagano stigao do pobjede protiv neuvjerljive Genoe koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić.

Torinska 'stara dama' je već u prvom poluvremenu zabila tri gola, a u nastavku potvrdila pobjedu s još jednim golom.

Domaćin je stigao do vodstva u 17. minuti nakon što je Ezequiel Munoz gurnuo loptu u vlastitu mrežu. Samo minutu kasnije Paulo Dybala je zabio za 2:0, a u 41. minuti među strijelce se upisao i Mario Mandžukić. Bio je to njegov šesti gol ove sezone. U drugom dijelu gol za Juve zabio je i Leonardo Bonucci u 64. minuti na dodavanje hrvatskog napadača koji je igrao do 82. minute.

Juventus pred svojim navijačima nije izgubio od 23. kolovoza 2015. godine, ukupno 51 utakmicu u nizu.