veliko slavlje u torinu

Mandžukić si je za 31. rođendan darovao gol i naslov prvaka

21.05.2017 u 17:26

Nogometaši Juventusa svladali su u pretposljednjem kolu Serie A u Torinu Crotone 3:0 i osigurali šesti naslov prvaka u nizu, a Mario Mandžukić je na svoj 31. rođendan zabio prvi gol na utakmici

Mario Mandžukić je u 13. minuti probio obranu Crotonea, a bio je to njegov jubilarni 10. gol u sezoni. Na 2:0 povećao je sjajnim golom iz slobodnog udarca Paulo Dybala u 39. minuti. U 83. minuti Alex Sandro je udarcem glavom potvrdio pobjedu za ukupno 33. naslov prvaka Italije u povijesti torinskog velikana.

Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu, a u zadnjim sekundama je gotovo s centra igrališta umalo postigao i svoj drugi gol na utakmici.

Juventus je ove sezone već osvojio nacionalni kup, a u finalu Lige prvaka u Cardiffu čeka ga obračun s Real Madridom.

Milan je kod kuće s uvjerljivih 3:0 i 90-minutni učinak Marija Pašalića slavio protiv Bologne, pa slavna momčad kolo prije kraja ima šesto mjesto koje vodi u Europu. Andrija Balić je odigrao 60 minuta, a Stipe Perica ostao na klupi kod Udinesea koji je doma odigrao 1:1 s Sampdorijom.

Genoa našega trenera Ivana Jurića spasila se ispadanja zahvaljujući domaćoj pobjedi nad Torinom (2:1), a posljednje kolo odlučuje hoće li Serie A napustiti Crotone ili Empoli, koji je izgubio kod kuće protiv Atalante (0:1). Empoli ima bod više i ide u goste već otpisanome Palermu, dok Crotone doma dočekuje Lazio.