ZA VELIK NOVAC

Mandžukić mora otići pod hitno, Juve doveo rasnog strijelca

23.07.2016 u 13:28

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Argentinac Gonzalo Higuain novi je igrač Juventusa, za kojeg je torinski klub Napoliju platio velikih 95 milijuna eura

Najbolji strijelac prošle sezone u Serie A, koji je u 35 utakmica za Napoli zabio 36 pogodaka, Argentinac Gonzalo Higuain nakon tri sezone igranja pod Vezuvom seli u Torino.

Naravno, ako je vjerovati izvoru, a to je pouzdani SkySport, koji prenosi informaciju kako je Higuain još u petak u Madridu obavio liječnički pregled. Isti izvor ima i dokument u ruci kojim se potvrđuje da je Juventus uplatio madridskom Realu, koji je još uvijek vlasnik Argentinca, velikih 95 milijuna eura, koliko iznosi odštetna klauzula.

SkySport piše i da je 'Stara dama' Argentincu osigurala i plaću od 7,5 milijuna eura po sezoni, što jasno sugerira da će takav igrač imati mjesto u startnoj postavi Allegrijeve momčadi.

Pridodamo li da trener talijanskog prvaka na dispoziciji ima i drugog najboljeg strijelca lige, Pabla Dybalu, te da je prije nekoliko dana angažiran i hrvatski reprezentativac, sklon napadačkoj igri Marko Pjaca - i to također za veliki novac - gotovo je sigurno da će Mandžukićeva minutaža biti svedena na minimum. I da mu je najbolje promijeniti sredinu kako bi ostao na svojoj razini.

Naravno, sada se postavlja i pitanje Mandžukićeve volje jer ovo će biti već treće ljeto kako mijenja klubove. Prvo se iz Bayerna preselio u Atletico, potom iz Atletica u Juventus, a sada je izvjesno da će opet nakon jedne sezone mijenjati dres.