VAR KONTRA MARIJA

Mandžo već proslavio gol pa mu poništen: Odluka koja je skupo koštala Juventus!

01.10.2017 u 22:43

U 7. kolu Serije A nogometaši Juventusa nisu uspjeli pobijediti Atalantu. Dvoboj je završio 2:2, a ključan trenutak bio je poništeni pogodak Marija Mandžukića zahvaljujući video tehnologiji...

Juventus je do ove nedjelje imao same pobjede u Seriji A, no dogodio mu se sada posrtaj u Bergamu u utakmici koju je imao dobivenu.

Naime, poveo je klub iz Torina rano s 2:0, golovima Bernardeschija i Higuaina u 21. i 24. minuti, a smanjio je zatim Caldara u 31. minuti, da bi početkom drugog poluvremena Mario Mandžukić zabio treći pogodak za Juventus i proslavio ga s navijačima.

No, suci su ga nakon pregledavanja video snimke poništili zbog ranijeg prekršaja Lichtsteinera nad Gomezom pa se VAR pobrinuo za još jednu kontroverzu, a njegova žrtva postao je i hrvatski reprezentativac.

U 67. minuti Cristante je izjednačio za Atalantu, a kada je u 84. minuti Dybala zapucao penal postalo je jasno da za Allegrijevu družinu ovaj susret neće dobro završiti.

Juventus je ovim remijem ostao je uz bok Intera, s dva boda zaostatka za Napolijem koji i dalje drži stopostotan učinak na vrhu ljestvice.

Serie A, 7. kolo:

Atalanta – Juventus 2:2 (Caldara 31, Cristante 67 / Berdardeschi 21, Higuain 24)