• +14
  • +11

GNK Dinamo - Aalborg BK

Izvor: Pixsell / Autor: Dalibor Urukalović

Dinamo će utjehu i spas sezone morati potražiti u Europskoj ligi. Aalborg je 'modrima' uzeo priliku da ove sezone zaigraju u Ligi prvaka. Odmah nakon utakmice trener Zoran Mamić je dao svoje mišljenje o dvoboju u Maksimiru koji je hrvatski prvak izgubio 0:2

Najbolji nogometni klubovi Europe ni ove godine neće pohoditi Maksimir. Aalborg je prošao u play-off Lige prvaka, a Dinamo čeka posljednje pretkolo Europske lige.

'Teško je pronaći prave riječi. Igrali smo dobro 30 minuta. Imali smo dobre šanse, kontrolirali utakmicu... A onda nam je Aalborg zabio iz prve šanse,' rekao je Zoran Mamić za HTV-a te dodao:

'Diktirali smo ritam i u drugom poluvremenu, ali nismo mogli zabiti. Oni jesu. Svaka čast Jacobsenu na drugom golu. Sjajno je zabio. Što sad? Moramo sjesti, razmisliti, analizirati... Život ide dalje.'