NI IGRAČ VIŠE NE POMAŽE

Majstorija Ronaldinha za samo bod Milana

04.10.2009 u 17:19

U derbiju sedmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je pobijedila Napoli 2:1, dok je Milan nastavio s razočaravajućim rezultatima remiziravši na gostovanju kod Atalante 1:1, a Palermo je s 2:0 srušio Juventus

Napoli je poveo golom Lavezzia u 25. minuti, no Roma je uspjela okrenuti rezultat, a dvostruki strijelac je bio Francesco Totti (37, 62).

Milan je jedva izvukao bod na gostovanju kod Atalante (1:1) premda je od 39. minute imao igrača više nakon što je isključen Radovanović. Domaćin je poveo golom Tribocchia u 21. minuti, a bod Milanu je donio Ronaldinho u 83. minuti.

Genoa je na gostovanju pobijedila Bolognu 3:1, a hrvatski reprezentativac Ivan Jurić nije bio u pobjedničkom sastavu. Fiorentina i Lazio su odigrali bez pogodaka, dok su Sampdoria i Parma odigrali 1:1. Siena i Livorno su također remizirali odigravši 0:0, a za Sienu je do 54. minute igrao Mate Jajalo.

Na ljestvici vodi Sampdoria (16) ispred Intera (16) i Juventusa (14). Na začelju su Atalanta i Livorno sa po tri boda.