BIO JE SASVIM JASAN

Mađarski izbornik u kratkom obraćanju prvo se dotakao hrvatskih vaterpolista i kolege Ivice Tucka, a zatim i gledatelja

10.09.2022 u 22:17

Hrvatska muška vaterpolska reprezentacija osvojila je naslov europskog prvaka, u finalu domaćeg EP u Splitu svladala je Mađarsku sa 10-9 (3-3, 1-0, 4-4, 2-2), a kratko mišljenje dao je mađarski izbornik Zsolt Varga

Mađari su ostali na 13 europskih zlata. Odigrali su odličan turnir, ali su u finalu morali priznati Hrvatima da su bolji.

'Čestitam Hrvatskoj i Ivici Tucku, igrali su dobro cijeli turnir. Bila je to velika utakmica, publika fantastična', rekao je izbornik Varga te se osvrnuo na svoju reprezentaciju, jer prije početka turnira Mađarska nije bila u najužem krugu za finale.

'Kad izgubiš finale, normalno da si tužan, ali već sutra ćemo biti ponosni na ono što smo napravili u Splitu.'

Nije propustio pohvaliti ugođaj u Spaladium Areni…

'Ne pruža se nama u vaterpolu često ovakva atmosfera i igranje pred 10.000 navijača.'

• +6
Hrvatska - Mađarska, finale EP-a u vaterpolu, 2022. Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec / CROPIX
  • +16
Hrvatski navijači na finalu u Spaladium Areni Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec / CROPIX