A VODILI 3:1

Mađarska za 'medvjede' još uvijek neosvojiva

10.12.2010 u 21:26

Hokejaši Medveščaka ni ovog puta nisu uspjeli pobijediti u Szekesfehervaru. 'Medvjedi' su vodili 3:1, ali na kraju su s leda otišli poraženi 4:3

Ni u petom dvoboju, u sklopu EBEL lige, hokejaši Medveščaka nisu uspjeli osjetiti strast pobjede kod Albe Volan. Mađarska je ekipa ovaj put slavila 4:3 (1:2, 0:1, 3:0), pregazivši Satorovu momčad u trećoj trećini.

Medveščak je dobro otvorio utakmicu, povevši golom Guidarellija u četvrtoj minuti utakmice. Domaćini su izjednačili na 1:1 u sedmoj minuti preko Kovacsa, a novu prednost 'medvjedima', pred kraj prve trećine, donio je Wacey Rabbit. U drugoj trećini Medveščak je preko Banhama povećao prednost na 3:1 te se učinilo da je prokletstvu 'medvjeda' u Mađarskoj stigao kraj.

No to nisu mislili igrači Albe, koji su Johanssona, Palkovicsa i Ladanyija preokrenuli rezultat.
Medveščak je ostao šesti na ljestvici, a u nedjelju na svom ledu dočekuje Villach.