neizvjesno u la ligi

Luka Modrić oglasio se nakon još jednog kiksa Reala i komentirao odluku VAR-a iz koje je Ivan Rakitić praktički uzeo naslov Kraljevima

10.05.2021 u 08:24

Nakon što su Real Madrid i Sevilla odigrali 2:2 u nedjelju navečer u španjolskom prvenstvu, hrvatski vezni nogometaš Luka Modrić poručio je kako se s Realom nada obrani pehara prvaka Španjolske.

Sevilla je povela u 22. minuti golom Fernanda na asistenciju Rakitića, a Real je izjednačio u 67. minuti preko Asensia na dodavanje Kroosa.

Rakitić je iz penala opet doveo Andalužane u vodstvo u 78. minuti i činilo se da će to biti konačan rezultat sve dok u četvrtoj minuti sudačke nadoknade Kroos je pucao, a loptu u gol skrenuo igrač Seville Carlos.

'Dopustili smo da nam odu dva boda. Igramo bolje, ali nismo uspjeli večeras', izjavio je 35-godišnji Luka Modrić, kapetan hrvatske nogometne reprezentacije. Real je nakon poraza od Chelsea u polufinalu Lige prvaka bio i pred gubitkom druge utakmice zaredom. Istina, nije izgubio utakmicu, ali je izgubio dva itekako važna boda, koja bi mu u utrci za naslov itekako mogla nedostajati.

'Nije nam bilo lako ući u utakmicu a penal nakon Militaovog igranja rukom je bila nesreća, jedan nesretni potez. Ako je sudac to tako vidio i dosudio, ne mogu reći više od toga', rekao je Modrić.

'U drugom poluvremenu smo dali sve od sebe da pobijedimo i šteta što u tome nismo uspjeli. No dobro, i dalje smo u igri za naslov, borit ćemo se do samog kraja', dodao je.

Modrić je na travnjaku proveo 68 minuta.

'Dobro se osjećam. Čitava ekipa ima sada veliku želju odigrati tri preostale utakmice, nastojat ćemo pobijediti u sve tri i pratiti kako će odigrati naši konkurenti za naslov. Htjeli smo ovisiti sami o sebi, u tome nismo uspjeli, pa je sada čudan osjećaj. Ali svakako moramo misliti na sebe same u preostalim utakmicama, te se fokusirati na svoju igru', rekao je Modrić.

U subotu su Barcelona i Atletico odigrali 0:0.

'Vidjeli smo da svi gube bodove pa je potrebno imati vjere', zaključio je Modrić koji s Real Madridom brani naslov prvaka Španjolske.